Image by FlamingText.com
Image by FlamingText.com

В понеделник/18.02./ ще отработим

двата часа по проект "Успех".

Сложете на децата нещо за обяд.

        

 


Уважаеми колеги, родители и ученици,

На основание Заповед № РД 09-1609/18.10.2012 г. на Министъра на образованието, младежта и науката в Националния календар за извънучилищните дейности за учебната 2012/2013 г. под Изява № 15 е включено Национално финално състезание на Сдружение на българските начални учители /СБНУ/ за ученици І – ІV клас.
Организатори са МОМН, Сдружение на българските начални учители /СБНУ/ и Синдикат на българските учители /СБУ/.
Състезанието е традиционно и се провежда вече шеста година.
Право на участие в Национално финално състезание на СБНУ имат ученици, получили максимален брой точки в поне две от провежданите състезания, съгласно следния график:

Състезания

Дата на подаване на заявки за състезанието

Дата на получаване на материали за състезанието

Дата на провеждане на състезанието

Обявяване на резултати от състезанието и получаване на грамоти

"Аз рисувам"

09.11.- 16.11.2012 г.

19.11.- 26.11.2012 г.

29.11.2012 г.

10.12.2012 г.

„Аз, природата и светът”

03.12.- 07.12.2012 г.

10.12.-17.12.2012 г.

19.12.2012 г.

29.12.2012 г.

„Аз и числата”

07.01.-15.01.2013 г.

18.01.- 25.01.2013 г.

30.01.2013 г.

13.02.2013 г.

„Аз общувам с Европа”

01.02.-07.02.2013 г.

11.02.- 15.02.2013 г.

20.02.2013 г.

04.03.2013 г.

„Аз и буквите”

01.03.-08.03.2013 г.

13.03.- 19.03.2013 г.

21.03.2013 г.

01.04.2013 г.

Национално финално състезание

11.04.- 17.04.2013 г.

20.04.2013 г.

07.05.2013 г.

Заявки  за  участие  се  подават по обявения график на оторизирания представител за областта, а за град София от 10.00 ч. до 16.00 ч. на следните телефони:
           02/943 43 02
           + 359 888 959 620
           + 359 878 959 620

Материалите  за  състезанията  се  получават от представителите по области, а за град София на обявените дати от 10.00 ч. до 16.00 ч. в офиса на СБНУ:
            гр. София, бул. „Мадрид” № 18, ет. 1

Такса участие  –  6.00 лв. на ученик  /с ДДС/ за всяко състезание, като  1.00 лв. от участник е в полза на училището.
Националното финално състезание е без такса участие.
Допустимо е провеждането му на 19 април /петък/.
Състезанието  се  провежда  във  всяко  училище , заявило  участие.  Часът на провеждането се определя от ръководството, без да се нарушава учебния процес.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

smilebox.com/playBlog/4d6a63304e6a55344d44493d0d0a&blogview=true

smilebox.com/playBlog/4d6a63304e6a59784e544d3d0d0a&blogview=true

 

 

 

 

 

--